Olympis 2020 – Rudens sesija

Respublikinio konkurso „Olympis“ pagrindinis tikslas yra sudominti mokinius mokomuoju dalyku ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Tai nėra olimpiada, konkurse yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl dalyvauti jame gali visi mokiniai.

Kad mokytis būtų ne tik naudinga, bet ir smagu, konkurso metu mokinių laukia ne tik įdomios užduotys, bet ir Olimpe gyvenančių animacinių personažų pokštai. 🙂

Rudens sesijos konkursuose dalyvavo daugiau nei 22 tūkstančiai mokinių iš daugiau nei 900 Lietuvos mokymo įstaigų!  Smagu, kad antrus metus iš eilės mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvauja šiame konkurse. Rudens sesijoje dalyvavo 14 mokinių.

Lietuvių  kalbos užduotis įveikė 7 mokiniai:  II laipsnio diplomais apdovanotas 6 klasės mokinys Deividas, III laipsnio diplomu – 10 klasės mokinės Samanta Agota, Gabrielė, Aleksandra;

Anglų kalbos užduotis įveikė du mokiniai ir I laipsnio diplomą iškovojo 7 klasės mokinys Deimantas;

Biologijos srityje savo jėgas bandė 7 mokiniai: II laipsnio diplomq iškovojo 6 klasės mokinys Deividas, o III laipsnio – Deimantas.

Istorijos dalyku susidomėjo 5 mokiniai, II laipsnio diploma apdovanotas 6 klasės mokinys – Deividas, o III laipsnio diplomas įteiktas 7 klasės mokiniui Deimantui.

Geografijos konkurse dalyvavo 13 mokinių. Geriausiai pasisekė šeštokams  Deividui ir Giedriui – jie taip pat apdovanoti II ir III laipsnio diplomais.

Fizikos  konkuse dalyvavo 3 mokiniai. Chemijos, matematikos ir informacinių tecnologijų srityse – po 2 mokinius.

MOKYKLOS ADMINISTRACIJA IR DALYKŲ MOKYTOJAI SVEIKINA IR DŽIAUGIASI VISAIS IŠDRĮSUSIAIS IR AKTYVIAI 2020 METŲ OLYMPIO RESPUBLIKINIAME KONKURSE DALYVAVUSIAIS MOKINIAIS.